Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Yatırım Bankacılığı

Yapı Kredi’nin danışmanlık alanındaki konumunu güçlendirme hedefinin bir parçası olarak 2015 yılında özel bir Yatırım Bankacılığı ekibi kurulmuştur. Yatırım Bankacılığı, kurumsal finansman danışmanlığı, finansal danışmanlık ve sermaye yönetimi danışmanlığı hizmetlerini yönetmektedir.

Kurumsal Finansman Danışmanlığı

Yapı Kredi ve UniCredit’in geniş tecrübesini ve güçlü müşteri ağını kullanarak; enerji & altyapı, tüketici ürünleri & perakende, finansal kuruluşlar, telekom-medya-teknoloji ve genel sanayi sektörleri de dahil olmak üzere her sektörden müşterilerine satın alma & birleşme danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Yapı Kredi sınır ötesi satın alma & birleşme işlemlerine odaklanmakta ve hızlı büyüyen Türkiye pazarı ile UniCredit’in kuvvetli olduğu İtalya, Almanya, Orta ve Doğu Avrupa pazarları arasında köprü görevi görmeyi hedeflemektedir.

Finansal Danışmanlık

Finansal Danışmanlık Bölümü, büyük ölçekli projelerin finansmanında Unicredit ekipleriyle beraber danışmanlık hizmeti vermektedir. Finansmanın oluşturulması (uluslararası finans kuruluşları, yerli ve yabancı bankalar), yapılandırılması ve sözleşme müzakereleri konusunda müşterilerine danışmanlık hizmeti veren Finansal Danışmanlık Böümü’nün hizmetleri genel olarak altyapı projelerini (havaalanlari, limanlar, köprü, tünel ve otoyollar), kamu – özel işbirliği modeli şeklindeki sağlık sektörü yatırımlarını ve Unicredit’in uzmanlık alanına giren enerji, maden, petrol & doğalgaz ve sektörlerini kapsamaktadır.

Yapı Kredi Bankası, Unicredit ile birlikte sektörde lider konumunda olup son dönemlerde sektöre imza atan büyük ve öne çıkmış projelerde yer almıştır. Ekip, kamu – özel işbirliği kapsamında ilk defa finansmanı gerçekleştirilen Mersin Şehir Hastanesi Projesi’nde Koordinasyon Bankası rolünü üstlenmiş olup, dünyanın tek kontrat altındaki en büyük şehir hastanesi ünvanına sahip olan Bilkent Şehir Hastanesi Projesi’nde Finansal Danışman olarak görev almıştır. 2015 yılında Finansal Danışman olarak yer aldığı projeleri bir çok ödule layık görülen ekibin, son dönemlerde aldığı ödüllerden bazıları şunlardır:

  • Bonds, Loans & Sukuk, Turkiye, 2015:
    • Bilkent Şehir Hastanesi Projesi, kamu – özel işbirliği modeli: Yılın Altyapı Projesi; Yılın Sendikasyon Kredisi ikinciliği; Yılın Proje Finansmanı Projesi ikinciliği
    • Etlik Şehir Hastanesi Projesi, kamu – özel işbirliği modeli: Yılın Yapılandırılmış Finansman Projesi
    • Dalaman Havalimani Projesi: Yılın Ulaşım Sektörü Projesi; Yılın Yapılandırılmış Finansman Projesi ikinciliği; Yılın Sendikasyon Kredisi üçüncülü
  • Project Finance International:
    • Bilkent Şehir Hastanesi Projesi, kamu – özel işbirliği modeli : “2015 – Turkiye’nin Projesi”

Sermaye Yönetimi Danışmanlığı

Yatırım Bankacılığı bölümü altında 2015 yılı içerisinde kurulmuş olan Sermaye Yönetimi Danışmanlığı birimi, müşterilerimize katma değerli bilanço ve borçlanma danışmanlığı hizmeti vermek üzere faaliyet göstermektedir. İdeal bilanço yapısının tespiti, optimum borç-özkaynak oranı, bilançoya en uygun borçlanma araçlarının tespit edilmesi ve bankanın mevcut ürünleri ile bu ihtiyacın giderilmesi konularında müşterilerimize destek vermektedir. Sendikasyon, kulüp kredisi aranjörlüğü, bilanço bazlı refinansman ve yeniden yapılandırmalar, stresli bilanço yapılandırmaları bölümün sorumlulukları arasında yer almakta olup, borç-sermaye piyasaları, kurumsal finansman danışmanlığı ve proje finansmanı birimleriyle koordineli olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor