Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Genel Bilgi

Ayrıcalıklı ürün ve hizmetlerimizi Koç Grubu, Unicredit ve Yapı Kredi'nin gücü, saygınlığı, birikimi ve deneyimi ile Kurumsal Bankacılık altında paylaşıyoruz. Bu sayede tüm bankacılık ihtiyaçlarınıza çok yönlü ve proje bazlı çözümler üreterek finansal alanda iş ortağınız olmayı hedefliyoruz.

Koç Grubu'nun gücü, Unicredit’in sağladığı uluslararası finans ve sermaye piyasalarındaki geniş çalışma olanakları ve Yapı Kredi Bankası'nın 1944 yılından beri Türkiye ve Dünya ekonomisine yön veren yerli ve yabancı büyük ölçekli firmalara "Kurumsal Bankacılık" çatısı altında hizmet vermekteyiz.

Önemli finansal merkezlerdeki şubelerimiz ve kaliteli insan kaynağımızla iş ortaklarımız olan kurumsal müşterilerimize, beklenti ve ihtiyaçlarına uygun çözüm odaklı birebir hizmet sunuyoruz.

Karşılıklı kazanım ilkesiyle, yıllık 100 milyon Amerikan Doları ve üzerinde ciroya sahip büyük ölçekli şirketlerden ve çok uluslu kuruluşlardan oluşan müşteri portföyümüzün finansman, güvence ve tahsilat gibi ihtiyaçlarını geniş ürün yelpazesi ve yurtdışı muhabir ağımız ile karşılıyor ve operasyonel verimliliklerine katkıda bulunuyoruz.

Yurtiçi ve yurtdışında yaygın şube ağımızla, Kurumsal müşterilerimize özel telefon hattımızla (444 0 448), kurumsal internet ve mobil bankacılık hizmetlerimizle sizlere çok yakınız.

Bankacılıkta Yapı Kredi farkını yaşayacağınız Kurumsal Bankacılık Merkezi şubelerimizin listesi için tıklayın.

Müşteri memnuniyeti ilkesi ve yüksek hizmet kalitesiyle hareket eden Kurumsal Portföy Yöneticilerimize, gerek standart ürünlerimiz gerekse ihtiyacınıza özel geliştirilebilen çözümler konusunda danışabilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor