Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Bağ-Kur Primi

Bağ-kur prim ödemelerinizi Yapı Kredi Şubeleri’nden vereceğiniz Bağ-Kur Otomatik Ödeme Talimatı yada Yapı Kredi Internet Şubesinden gerçekleştirebilirsiniz.

Bağ-Kur Otomatik Ödeme Talimatı ile Düzenli Ödeme

  • Otomatik Ödeme için çalışmakta olduğunuz Yapı Kredi Şubesi’ne ya da en yakınınızdaki Yapı Kredi Şubesi’ne başvuruda bulunabilirsiniz.
  • Bağ-kur Prim Ödemelerinin Otomatik Ödemeye alınması sayesinde Bağ-kur Prim tahsilat gününde cari hesabınızda yeterli bakiyenin olması durumunda prim ödeme işleminizi ektsra bir talimat gerekmeden kolay ve güvenli birşekilde gerçekleştirebilirsiniz.
  • Hesabınızda prim tahsilatı için yeterli bakiye yok ise Kredili Mevduat Hesabınızdan ödeme işleminiz kredi limitiniz üzerinden gerçekleşir,böylece ödemeniz aksamaz.Bunun için Şubenizde Kredi Mevduat Hesabı açtırmalısınız.

Otomatik ödeme talimatı verdiğinizde sağlayacağı avantajlar

  • Bağ-Kur Primlerinizin her ay talimata gerek kalmaksınız düzenli ödenmesi sağlanır
  • Prim Ödemenin unutulması/atlanması riski olmadığı için gecikme cezası oluşma riskini ortadan kaldırır.

Yapı Kredi Internet Şubesinde ‘’SSK-Bağkur Ödeme’’Menüsü ile İstediğiniz Zaman Ödeme

  • Yapı Kredi İnternet Şubesi kullanıcılarımız ‘’SSK-Bağkur Ödeme’’ menüsünden hesaptan veya Kredi Kartından prim ödemelerini yapabilirsiniz.
  • Hesaptan yapılan ödemelerde herhangi bir ücret ve komisyon tahsil edilmemektedir.
  • Kredi kartı ile yapılan işlemlerde tutara bağlı olarak işlem ücreti alınmaktadır.
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor