Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Ekonomiyi Büyütenler Gazetesi

“Ekonomiyi Büyütenler” gazetesi KOBİ’lere ayna tutacak.

Ülkemizdeki 3.2 milyon KOBİ ve esnafımız Türkiye ekonomisinin
itici gücünü oluşturarak en büyük dişli çark görevini görüyor. Türkiye’deki işletmelerin yüzde 99,8'ini oluşturan KOBİ ve esnaflarımız, istihdamın yüzde 78’ini, ihracatın ise yüzde 56’sını
tek başlarına gerçekleştiriyor.

Türk bankacılık tarihine adını “Esnafın Babası” unvanı ile yazdırmış Yapı Kredi olarak, KOBİ ve esnaflarımıza sadece finansal çözümlerimizle değil, gelişimleri ve büyümelerine olanak sağlayacağına inandığımız her noktada destek olmaya büyük önem veriyoruz.

Son olarak bu misyonumuzun devamı niteliğinde Hürriyet işbirliği ile tasarladığımız “Ekonomiyi Büyütenler” gazetesini okuyucusuyla buluşturmanın gururunu yaşıyoruz.

"EKONOMİYİ BÜYÜTENLER"
GAZETESİNİ OKU!

İlk sayısı 19 Mart’ta olmak üzere her ayın 3. perşembesi çıkacak “Ekonomiyi Büyütenler” gazetesi ile hedefimiz; KOBİ’lerimizin gelişimlerine aracılık edebilmek. İlk sayımızın kapağı ise bir anlamda gazetemizin çıkış amacının da özeti niteliğinde; “KOBİ ve esnafın ekonomimizdeki büyük rolü”.

Ayda bir kez okurlarıyla buluşacak olan “Ekonomiyi Büyütenler” gazetesi, mevsimsel olarak ön planda olan sektörel konuları gündeme taşıyacak, KOBİ ve esnafımız için önemli olan dünyadaki trendler, önemli gün ve etkinlikler hakkında detaylı bilgi verecek.

“Ekonomiyi Büyütenler” gazetesi ile farklı sektörlerde faaliyet gösteren KOBİ ve esnaflarımızın başarı hikayeleri okuyucularla buluşacak.

Esnaf ve KOBİ dünyasının yeni iş ve hizmet modellerini de takip etme fırsatı yakalayacağı gazetemiz, bir anlamda finansal okur-yazarlığın gelişmesine katkıda bulunacak.

KOBİ ve esnafların aynı zamanda işletmelerini geliştirmek için yönetimlerinde ne gibi adımlar atmaları gerektiğine dair ipucu edinecekleri “Ekonomiyi Büyütenler” gazetesi, müşterilerimizin tanıtımı için de önemli bir platform işlevi görecek. Müşterilerimizin ilanlarını ücretsiz olarak onlar adına yayınlayacak, seslerini daha geniş kitlelere duyurmalarına aracılık edeceğiz.

Yapı Kredi olarak “Ekonomiyi Büyütenler” gazetesinin ekonomide üretim, markalaşma ve verimlilik artışına katkı sağlayacağına inanıyoruz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor