Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Benim Projem

Bir projem var diyen KOBİ’ye destek Yapı Kredi’de!

KOBİ Bankacılığı’nda temel hedefimiz her zaman müşterilerimize değer yaratarak büyümek oldu.Küçük kalmak istemeyip büyümeye çalışanları destekledik.Her zaman KOBİ’lere nasıl daha iyi hizmetler sunabileceğimizi,onlara büyüme yolunda ne tür avantajlar sağlayabileceğimizi düşündük. Bu hedef doğrultusunda müşterilerimize “Benim Projem”i sunuyoruz.

Stratejik iş ortağımız Projes İş Geliştirme ile birlikte yürüttüğümüz “Benim Projem” ile KOBİ müşterilerimize devlet hibe ve destek programları hakkında ücretsiz ön bilgilendirme ve danışmanlık hizmeti sunuyoruz.Bankacılık ürünlerimizle projeleri süresince finansman imkanı sağlayarak projelerini hayata geçirmelerine destek oluyoruz.

Türk bankacılık sektöründe bir ilk olan bu çalışmayla,Türkiye ekonomisinde çok büyük pay sahibi olan KOBİ’leri;AR-GE,yenilikçi projeler,ihracat artırma,halka arz,büyüme ve gelişme süreçlerinde uygun finansman destek programlarıyla ve farklı kaynaklarla buluşturmayı,tarım sektöründe modern tarım işletmeleri yaratmak için adayları uygun destek programlarına yönlendirmeyi hedefliyoruz.

Destek programlarına ilişkin detaylı bilgi içeren Benim Projem Destek Rehberi'ne ulaşmak için buraya tıklayınız.

Detaylı bilgi için:

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor