Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Nazar Boncuğu Sigortası

  • Sosyal güvencenizin sizin için yeterli olmadığını,
  • Yeterli olduğu durumlarda bile, sosyal güvencenizden yararlanmak gerçekleşen yatarak tedavileriniz sonrası ek bir maddi desteğe ihtiyacınız olabileceğini,
  • Ameliyat ya da hastaneye yatılmasını gerektirecek bir sağlık giderinin bütçenizi aşacağını,
  • Özel sağlık sigortası yaptırmanın maliyetli olduğunu düşünüyorsanız,

Nazar Boncuğu Sağlık Sigortası ile tanışın, güvenli bir yaşam için ilk adımı atın.

Özellikleri Nelerdir?

Nazar Boncuğu Sağlık Sigortası, Allianz Sigorta tarafından 0-55 yaş arası bireylere yönelik geliştirilmiş olup, 15 günlükten itibaren bebekler için de ebeveynlerinden ayrı bir sağlık poliçesine sahip olma avantajı taşımaktadır.

Nazar Boncuğu Sağlık Sigortası'na 12 ay süresince, ayda yalnızca 40 TL prim ödeyerek yıllık 480 TL'ye sahip olunabilir. Yurt içinde gerçekleşen yatarak tedavileriniz sonucu oluşan sağlık giderleri, Nazar Boncuğu anlaşmalı sağlık kurumlarında yıllık 75,000 TL limit ve %90 teminat yüzdesi ile karşılanır.

Yenilenen Nazar Boncuğu Sağlık Sigortası ile ameliyatını özel hastanede değil genel sağlık sigortası kapsamındaki resmi sağlık kurumlarında olan sigortalılar, ameliyat sonrası dönemde kendilerine sağlanacak 45.000 TL limitli Ek Maddi Destek teminatından faydalanabilirler. Ek olarak, anlaşmalı diş hekimlerinde geçerli Diş Bakım Paketi hizmeti de poliçe kapsamında ücretsiz olarak sunulmaktadır. 0850 399 99 99 numaralı Allianz Müşteri İletişim Merkezinden randevu alarak Türk Diş Hekimleri Birliği Fiyat garantisiyle Diş Hekim Muayenesi, Diş Taşı Temizliği (Detertraj), Tek Diş Röntgen Filmi (Periapikal) içeren Diş Bakım Paketi'nden yılda bir kez olmak üzere %100 ödeme oranı ile yararlanılabilecektir.

Bilgi Almak İçin

Detaylı bilgi için size en yakın Yapı Kredi Şubesi’ni ziyaret edebilirsiniz.

Nazar Boncuğu Sağlık Sigortası poliçesinin Bilgilendirme Formu'na ulaşmak için tıklayınız.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor