Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Meşe

Yılda 400 TL'ye varan kazanç sağlayarak bütçeniz hızlı ve sağlam adımlarla büyüsün.

Yenilikçi ürün ve hizmetlerimize bir yenisini daha ekledik. Bugüne kadar ayrı ayrı sunduğumuz hizmetlerimizi, ihtiyaçlarınıza göre paketler haline getirdik.

Meşe

Siz de MEŞE Paketi'ne üye olarak kazancınızın hızlı ve sağlam bir şekilde büyümesini sağlayabilirsiniz.

MEŞE Paketi ile Yapı Kredi'nin size sunduğu birçok avantajdan yararlanmaya başlayabilirsiniz. MEŞE Paketi'ndeki ürün ve hizmetleri kullandıkça kazancınızın arttığını göreceksiniz. Üstelik ihtiyacınız olan tüm bankacılık hizmetlerini tek bir bankadan almanın rahatlığını ve kolaylığını yaşamaya başlayacaksınız.

MEŞE Paketi ile tüm bankacılık hizmetlerine bir paket dahilinde sahip olurken, bankacılık ve bankacılık dışı birçok avantaja da paket üyeliğiniz boyunca sahip olacaksınız.

MEŞE Paketi'ne üye olabilmek için ekli tabloda bulunan "Sahip Olunması Gereken Ürünler"in tümüne sahip olmanız gerekmektedir. Paket avantajlarınız ile yılda 400 TL'ye kadar kazanç sağlayabilirsiniz.

Sahip Olunması Gereken Ürünler
Tercihe Bağlı Ürünler
 • Esnek Hesap
 • Kredi Kartı Ödeme Güvencesi Sigortası
Paket Avantajları
 • Kredi Kartı Yıllık Ücretinden %100 muafiyet**
 • Çalışan Hesabınız için Hesap İşletim Ücreti'nde %100 muafiyet
 • 2 kat Günlük Para Çekme Limiti
 • Akıllı Asistan Üyeliği
 • Ücretsiz Medline Acil Sağlık Hizmeti Üyeliği (444 12 12)
 • Yapı Kredi Yayınları'nda 1 yıl boyunca %25 İndirim
Paket Ücreti

MEŞE Paketi'nden Nasıl Yararlanabilirim?

MEŞE “Temel Bankacılık Paketi” ne en yakın şubemize uğrayarak başvurabilir ve avantajlardan hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Meşe Paketi avantajlarından yıl boyunca yararalanmak için paket zorunlu ürünlerin aktif olarak kullanılması gerekmektedir. Ürün aktiflik tanımlarını görmek için tıklayınız.

 • Otomatik fatura ödeme talimatı
 • Otomatik SSK / Bağ-kur ödeme talimatı
 • Hesaptan verilen Yapı Kredi kredi kartı otomatik ödeme talimatı ( kredi kartı asgari borcu ya da dönem borcunun tamamı için verilmiş talimatlar geçerlidir)
 • Hızlıcep talimatı ( Yapı Kredi kredi kartından verilecek talimat ile tek mesajla Turkcell Hazır Kart TL paketi yüklenmesini sağlayan hizmetimizdir)
 • Otomatik tüketici kredisi ödeme talimatı

* Vadesiz hesaptan ve/veya kredi kartından verilen aşağıdaki otomatik ödeme talimatları dahildir.
** Asıl kart hamili olduğunuz 1 adet Yapı Kredi kredi kartınız için paket üyeliğiniz boyunca yıllık üyelik ücreti ödemezsiniz.
*** Ödül Worldpuanlar ve Yapı Kredi Yayınları indirimleri paket satışında 1 defa verilecektir.

İnternet Şubesine Üye Olmak İstiyorum Kredi Başvurusu Yapmak İstiyorum BES Başvuruşu Yapmak İstiyorum
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor