Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Taksitli Eğitim Sistemi

Taksitli Eğitim Sistemi (TEST), hesabınızda yeterli para bulunmasa bile okul ödemelerinizi sizin adınıza gerçekleştirir.

Taksitli Eğitim Sistemi (TEST) çocuğunuzun okul taksitlerinin, okul tarafından belirlenen ödeme planı çerçevesinde, sizin hesabınızdan okulun hesabına otomatik olarak ödenmesini sağlayan bir hizmettir. Okul ödemelerinde kolaylık ve rahatlık sağlayan Taksitli Eğitim Sistemi (TEST), hesabınızda yeterli para bulunmasa bile ödemelerinizi sizin adınıza gerçekleştirir.

Taksitli Eğitim Sistemi (TEST):

  • Zaman kazandırır.
  • Ödeme kolaylığı sağlar.
  • Taksit takip zahmetinden kurtarır.
  • Taksitli Eğitim Sistemi (TEST) hesabından Hesap İşletim Ücreti alınmaz.

Detaylı Bilgi


Başvuru Kanalları

Taksitli Eğitim Sistemi (TEST) hizmetinden yararlanabilmeniz için,

  • Cep telefonunuzdan SMS* gönderebilir,
  • Internet sitemizden başvuru yapmak için buraya tıklayabilir,
  • Okuldan alınan ödeme planı ve Taksitli Eğitim Sistemi (TEST) Başvuru Formunu doldurup imzalayarak size en yakın Yapı Kredi Şubesine veya kayıt dönemlerinde okulda açılan Yapı Kredi standına başvurabilirsiniz.

Başvuru yapıldıktan sonra sadece okul ödemelerinde kullanılmak üzere Taksitli Eğitim Sistemi (TEST) Limiti talebiniz değerlendirmeye alınır ve değerlendirme sonucu bankamızda tanımlı e-posta adresinize veya cep telefonunuza SMS ile gönderilir. Taksitli Eğitim Sistemi (TEST) hizmetinden yararlanabilmeniz için bankamızda açık hesabınızın bulunması gerekmektedir.

*OKUL yazıp aralarında boşluk bırakarak veli T.C. kimlik numarası, okul sms kodu, okul ücreti ve öğrenci T.C. kimlik numarası bilgilerini 4411’e SMS gönderebilirsiniz. Okulunuza ait sms kodunu öğrenmek için şubeniz veya okulunuz ile irtibata geçebilirsiniz.

Başvuru için Gerekli Belgeler

  • Kimlik, nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport fotokopisi
  • Okuldan alınan ödeme planı

Sözleşmeler ve Formlar

Daha Fazla Bilgiye Ulaşmak İçin...

Taksitli Eğitim Sistemi (TEST) ile ilgili sorularınız ve daha detaylı bilgiye ulaşabilmek için tüm Şubelerimizi ziyaret edebilir veya 444 0 444 Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor