Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Emekli Maaş Ödemeleri

T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı) emeklilerine özel hazırlamış olduğumuz “Emeklilik Paketi” avantajlarımızdan yararlanmak ve emekli maaşınızı Yapı Kredi’den almak için sadece nüfus cüzdanınızla size en yakın şubemize uğrayabilir, 444 0 444 / 0850 222 0 444’ten Müşteri İletişim Merkezimizi arayabilir veya Yapı Kredi Mobil, Bireysel İnternet Şubesi, ATM kanallarımızdan birini kullanabilirsiniz.

Başvurunuzu yaptıktan sonra, seçmiş olduğunuz Yapı Kredi şubesinden adınıza açılacak "Emekli Maaş Hesabı"nızdan, Yapı Kredi Banka Kartı ile emekli maaşınızı almaya başlayabilirsiniz.

Yapı Kredi Emeklilik Paketi avantajları:

 • Mobil Şube, İnternet Şubesi, Müşteri İletişim Merkezi ve ATM’lerden ücretsiz havale

  Emekli maaşınızı Yapı Kredi’den almaya devam ettiğiniz sürece Mobil Şube, İnternet Şubesi, Müşteri İletişim Merkezi ve ATM’lerden gerçekleştireceğiniz tüm Havale’ler ücretsizdir.

 • Yapı Kredi ATM’lerinden 3.000 TL günlük para çekme limiti

  Yapı Kredi’nin geniş ATM ağından, günde 3.000 TL para çekme limitinden faydalanın.

 • Medline acil sağlık hizmeti üyeliği

  Doktorlu kara ambulansı ve telefonla tıbbi danışmanlık hizmetlerinden 1 yıl boyunca ücretsiz faydalanma

 • Avantajlı faiz oranıyla Bireysel İhtiyaç Kredisi kullanımı
 • Ücretsiz Düzenli Ödeme avantajı
 • Aktif promosyon taahhütnamesi bulunmayıp 1 Aralık 2018 ile 31 Mart 2019 tarihleri arasında promosyon talebinde bulunan Bankamız emekli maaş müşterileri, 1 Aralık 2018 ile 31 Mart 2019 tarihleri arasında başka Bankadan ya da PTT'den emekli maaşı almaktayken emekli maaşını Bankamıza taşıyıp promosyon talebinde bulunanlar veya 1 Aralık 2018 ile 31 Mart 2019 tarihleri arasında ilk maaş Bankası olarak Yapı Kredi'yi seçerek promosyon talebinde bulunanlar 450 TL'ye varan promosyona ek olarak 200 TL puan fırsatından yararlanabileceklerdir.
 • Müşterilerimizin promosyondan faydalanabilmesi için gelir/aylıklarını üç yıl bankamızdan almayı taahhüt etmesi gerekmektedir. Bir aylık net gelir 1000 TL'ye kadarsa 300 TL, 1000 TL-2000 TL arasındaysa 375 TL, 2000 TL'nin üzerindeyse 450 TL promosyon ödenir.
 • Sosyal Güvenlik Kurumundan (SGK) birden fazla gelir/aylık ödemesi alınıyor olması durumunda ödenecek promosyon tutarı, koşulların sağlandığı tarih itibarıyla Banka aracılığı ile yatan en son gelir/aylık tutarının toplamı dikkate alınarak hesaplanır ve tek bir promosyon ödemesi yapılır.
 • Promosyon ödemesi üç yıl için peşin olarak yapılır ve üç yıllık taahhüt süresinin başlangıcı olarak promosyon ödemesinin hesaba yatırıldığı tarih esas alınır.
 • Promosyon ödemesi yapıldıktan sonra üç yıllık taahhüt süresi içerisinde gelir/aylığın artması halinde ilave promosyon ödemesi yapılmaz.
 • Promosyon ödemeleri müşterinin taahhüt ile kampanyaya dahil olması ve maaşının yatmasını takip eden 1 hafta içinde yapılır.
 • 200 TL puan ödülü yalnızca promosyon ödeneceklere ve Yapı Kredi kredi kartına veya banka kartına puan olarak promosyon ödemesinin gerçekleştiği ayı takip eden ayın ilk 15 günü içinde yapılacaktır.
 • Ödüllendirme yapılabilmesi için ödüllendirme yapılacak dönem müşterinin en az 1 adet kullanıma açık, statüsü aktif ve blokesi bulunmayan bireysel kredi kartı veya banka kartının olması gerekmektedir.
 • Promosyon ödeme tarihinden itibaren üç yıl içerisinde; herhangi bir sebeple gelir/aylığın farklı kuruma taşınması ya da SGK tarafından gelir/aylık ödemesinin kesilmesi durumunda Bankanın yazılı bildirim yapmasına gerek kalmaksızın ödenen promosyon tutarı ve 200 TL puan ödülü şartın bozulduğu tarih esas alınmak suretiyle taahhüdün kalan süresi dikkate alınarak kıstelyevm esasa göre geri alınır.
 • Bir müşteri 200 TL puan ödüllendirmesinden en fazla bir kez yararlanabilir. Yüklenen puanlar seyahat kampanyalarında ve Yapı Kredi Seyahat Hattı’nda geçerli değildir.
 • Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. 200 TL puan ödülü kampanyasını dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

Emekli maaşınızı şubenizden veya Yapı Kredi banka kartınızı kullanarak 4000’i aşkın Yapı Kredi ATM'sinden hiçbir ücret ödemeden çekebilirsiniz.

İnternet Bankacılığı Üyeliği Kredi Başvurusu Yapmak İstiyorum BES Başvuruşu Yapmak İstiyorum
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor