Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Vadeli Mevduat

İster Türk Lirası ister yabancı para cinsinden birikimlerinizi faiz oranı değişikliklerinden etkilenmeden; sabit getirili bir yatırıma yönlendirmek istiyorsanız, size sunduğumuz uygun faiz oranlarımız ile vadeli mevduat hesabı açtırabilirsiniz.

Vadeli Mevduat

1-12 ay arası vadelerde açabileceğiniz ve vade sonunda aksi belirtilmediği sürece otomatik olarak yenilenen Aylık Vadeli Mevduatların yanı sıra, vade sonu gün olarak belirlenmiş Kırık Vadeli Mevduat seçeneğimizden de faydalanabilirsiniz.

Nasıl Vadeli Mevduat Hesabı Açarım?

Yapı Kredi’de bir vadesiz hesabınız varsa aşağıdaki adımları takip ederek vadeli mevduat hesabınızı anında açabilirsiniz.

Yapı Kredi’de vadesiz hesabınız yok ise şubelerimizden ya da Yapı Kredi Mobil’den anında bireysel müşterimiz olabilirsiniz. Yapı Kredi Mobil’den nasıl Yapı Kredili olabileceğinizi öğrenmek için tıklayınız.

Yapı Kredi İnternet/Mobil Şube

  • Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden Vadeli Mevduatlarım > Vadeli Mevduat Açılışı > Klasik/E-mevduat adımlarını izleyerek,

  • Yapı Kredi Mobil’den Yatırımlar > Vadeli Mevduatlarım > Vadeli Mevduat Açılışı > Klasik/E-mevduat adımlarını izleyerek size özel avantajlı faiz oranlarıyla e-mevduat açabilirsiniz.

Yapı Kredi Şubeleri

Size en yakın Yapı Kredi Şubesi’ne başvurarak vadeli mevduat hesabı açtırabilirsiniz.

Müşteri İletişim Merkezi

Vadeli mevduat hesabı açtırmak için 444 0 444 numaralı Müşteri İletişim Merkezi'ne başvurabilirsiniz.

Kırık Vadeli Mevduat

Vade sonunu 1 günden başlayan gün seçenekleriyle sizin belirleyeceğiniz vadeli mevduat tipidir. Dilerseniz vade sonlarında Vadeli Mevduatınızın otomatik olarak yenilenmesi için talimat verebilirsiniz.

Kırık vadeli mevduat çeşitlerimizden e-Mevduat’ın avantajlı faiz oranları için tıklayınız.

Aylık Vadeli Mevduat (Klasik Mevduat)

Tasarruflarınızı aylık vadelerde liste faiz oranlarıyla değerlendirebileceğiniz vadeli mevduat tipidir.

Liste faiz oranlarını görmek için tıklayınız.

E-Mevduat Başvurusu
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor