Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri
Ara

Fon Birleşmeleri ve Ünvan Değişiklikleri

Yapı Kredi Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ve Koç Yatırım Menkul Değerler A.Ş.

Yapı Kredi Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ile Koç Yatırım Menkul Değerler A.Ş’nin kurucusu olduğu yatırım fonlarında, Sermaye Piyasası Kurulu izni ile düzenleme ve değişiklikler yapılacaktır.

Bu kapsamda Yapı Kredi Yatırım Menkul Değerler A.Ş ile Koç Yatırım Menkul Değerler A.Ş’nin kurucusu olduğu Likit ve Tahvil Bono fonları birleştirilecek olup, yeni fonlar ile Koç Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’nin kurucusu olduğu diğer fonların isim değişiklikleri de gerçekleştirilecektir.

Fon birleştirme tarihlerinde müşterilerimizin emanetlerinde bulunan mevcut fonlar, değişim tarihlerindeki fon fiyatları üzerinden belirlenen oranlar baz alınarak, yeni fonlara dönüştürülecektir. Detaylı bilgi için müşteri temsilciniz ile görüşebilir veya 444 0 444 / 0850 222 0 444’ü arayabilirsiniz.

Bu kapsamda yapılacak olan fon değişimleri ve isim düzenlemeleri şöyledir:

  • Yapı Kredi Yatırım Menkul Değerler A.Ş. B Tipi Likit fonu, Koç Yatırım Menkul Değerler A.Ş B Tipi Likit fonu bünyesinde 17 Kasım 2007 Cumartesi günü birleşecektir. Birleşen fonun yeni adı Yapı Kredi Yatırım Menkul Değerler A.Ş. B Tipi Likit Fon olacaktır.
  • Yapı Kredi Yatırım Menkul Değerler A.Ş. B Tipi Tahvil ve Bono Fonu, Koç Yatırım Menkul Değerler A.Ş B Tipi Tahvil ve Bono Fonu bünyesinde birleştirilecektir. Birleşme işlemi 17 Kasım 2007 Cumartesi günü gerçekleştirilecektir. Birleşen fonun yeni adı Yapı Kredi Yatırım Menkul Değerler A.Ş. B Tipi Uzun Vadeli Tahvil ve Bono Fonu olacaktır.
  • Koç Yatırım Menkul Değerler A.Ş. A Tipi Koç Şirketleri İştirak Fonu, Yapı Kredi Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Koç İştirakleri Fonu olarak değiştirilecektir.

Fon birleşmeleri ile ilgili olarak 15 Ekim 2007 Pazartesi günü Sabah ve Milliyet gazetelerinde yayınlanan kamu duyurusu için Tıklayınız.

Yükleniyor...
Yükleniyor