Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri
Ara

İnsan Kaynakları

Vizyon ve Değerlerimiz

İstikrarlı büyüme ve değer yaratımı ile finans sektörünün tartışmasız lideri haline gelmek, müşterilerin ve çalışanların ilk tercihi olmaktır...

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Yapı Kredi'de Çalışmak

Bir kurumdan çok bir aile olduğumuza inanıyor, açık iletişim ve şeffaf bir yönetim anlayışı doğrultusunda yaratılan her türlü fırsatın, paylaşılan her türlü görüşün bizleri bir adım daha ileri götüreceğini biliyoruz. Çünkü başarımızın sırrı, ekip olarak aynı yolda el ele ilerlememiz ve çalışanlarımıza duyduğumuz sevgi ve saygıdır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Yapı Kredi'de Gelişim Fırsatları

Yapı Kredi Bankası çatısı altında, finans sektörünün en iyi insan kaynağını yetiştiren gelişim merkezi olma vizyonu ile hareket eden Yapı Kredi Bankacılık Akademisi (YKBA), 2008 yılı Mayıs ayından bu yana sürdürmekte olduğu eğitim ve gelişim faaliyetlerini, yenilikçi yöntemler ve yatırımlarla yapılandırıyor.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Yapı Kredi'de Yaşam

Yapı Kredi Bankası, çalışanlarının kültürel, sanatsal ve sportif alanlarda gelişimlerini destekleyen ve bu konularda fırsatlar sunan bir kuruluştur. Çalışanlarının iş hayatı dışında aktif sosyal bir yaşama sahip olabilmeleri için Yapı Kredi Spor Kulübü Derneği ve Yapı Kredi Bankacılık Akademisi çatıları altında çeşitli aktivitelere ev sahipliği yapar...

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Yönetimlerimiz

Bankacılıkta kariyer seçenekleri geniş bir yelpazeden oluşuyor. Bankamızdaki çalışma alanlarını daha yakından tanıyabilmek için aşağıdaki bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Yükleniyor...
Yükleniyor