Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri
Ara

İnternet

İnternete erişiminiz olan her yer, sizin için bir banka şubesi sayılır. Şubeye gitmeden internet üzerinden hızlı ve güvenli bankacılık işlemleri için siz de Yapı Kredi İnternet Şubesi'ni tercih edin.

ŞİFRE AL /
ŞİFREMİ UNUTTUM

Yapı Kredi İnternet Şubesi’ne nasıl ulaşılır?

Yapı Kredi İnternet Şubesi'ne ulaşmak ve kullanmak çok kolay. Tek yapmanız gereken www.yapikredi.com.tr adresine girmek ve ekranın sağ üst köşesinde yer alan İnternet Şubesine Giriş düğmesine tıklamak.

Yapı Kredi İnternet Şubesi aracılığıyla sunulan hizmetler

Yapı Kredi İnternet Şubesi aracılığıyla, internet bağlantısı olan ve güvenliğinden emin olduğunuz bir bilgisayar ile şubeye gitmeden, para yatırma ve çekme haricinde tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İşlem listesi için tıklayınız.

Yapı Kredi İnternet Şubesi'ne nasıl başvurulur?

Yapı Kredi’de bir hesabınız varsa “Şifre Al/Şifremi Unuttum” menüsünden hemen internet Şubesi şifresi almak için tıklayınız.

444 0 444 / 0850 222 0 444 Telefon Bankacılığı’nı arayarak İnternet Şubesi başvurusu yapabilirsiniz

Tüm Yapı Kredi ATM’lerinde “Kullanıcı İşlemleri” menüsünden anında İnternet Şubesi başvurusu yapabilirsiniz.

Eğer hesabınız yoksa, size en yakın şubemizden bir hesap açtırıp hemen İnternet Şubesi şifrenizi alabilirsiniz. Şifreniz dışında gerekli olan tek şey internet erişimi olan bir bilgisayar.

Hangi Şifre Nereden Alinir İnternet Şubesine Üyeliksiz, Kredi Kartıyla Hemen Giriş İnternet Bankacılığına Üye Olmak İstiyorum
Yükleniyor...
Yükleniyor