Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri
Ara

İnternetten Anında Masrafsız Kredi

İhtiyaç anında masrafsız krediniz Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi'nde! Üstelik şubeye gitmeden, krediniz anında hesabınızda!

Bireysel ihtiyaçlarınız için Yapı Kredi'de her zaman kredi imkanı bulabilirsiniz. Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi’nden kredi başvurunuzu 36 ay vadeye kadar yapıp, onaylı kredinizi hemen kullanabilirsiniz. Üstelik hiç bir masraf ödemeden ve şubeye gitmeden, kullandığınız kredi tutarı hafta sonu dahil her gün anında hesabınıza geçer.

Bireysel İnternet Şubesi’ne üye olmak istiyorsanız ya da şifrenizi unuttuysanız Şifre Al/Şifremi Unuttum menüsünden hemen yeni bir şifre alabilirsiniz.

Aylık Maliyet Tablosu

Aylık Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade Aylık Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam Maliyet Oranı Yıllık Toplam Maliyet Oranı Aylık Taksit Tutarı
5.000 TL 24 ay %1,21 0 TL %1,45 %17,42 248,23 TL
10.000 TL 36 ay %1,13 0 TL %1,36 %16,27 352,91 TL
15.000 TL 36 ay %1,13 0 TL %1,36 %16,27 529,37 TL

Bireysel ihtiyaç kredisi toplam masraflarına kredi açılış ücreti, katkı payı ve vergiler dahil edilmiş olup, sigorta tutarı dahil edilmemiştir. Aylık ve yıllık toplam maliyet oranlarına ve taksit tutarlarına vergi ve fon dahil edilmiştir. Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. faiz oranını, dosya masrafını ve kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Kredinizle birlikte grup hayat sigortası yaptırmanız durumunda geçerli olacak sigorta tutarı yaşa, tutara ve vadeye göre değişmekte olup, 30 yaşındaki bir kişi için 10.000TL, 36 ay vadeli sigorta primi 68 TL ‘dir.

Detaylı Bilgi

Başvuru ve Kullanımla İlgili Önemli Bilgiler

 • En az 1.000 TL, en fazla 10.000 TL tutarında kredi başvurusu yapabilirsiniz.
 • Yapı Kredi kredi politikaları çerçevesinde mevcut müşterilerimize 75.000 TL’ye kadar ön onaylı ihtiyaç kredisi limiti sunulabilir.
 • Yapı Kredi kredi politikaları çerçevesinde başvurunuz aynı gün içerisinde değerlendirilir. Değerlendirme sonucunda SMS ile bilgilendirilirsiniz. Aynı zamanda başvurunuzun durumunu dilediğiniz zaman Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi'nde Krediler menüsündeki Başvuru İzleme adımından da takip edebilirsiniz.
 • Kullanım esnasında otomatik ödeme talimatı vererek aylık taksitlerinizin vadesiz hesabınızdan otomatik olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz.
 • Kullanım esnasında vefat ve maluliyeti kapsayan Kredili Hayat Sigortası yaptırabilirsiniz. Sigorta primi yaşa, kredi tutarı, faiz oranı ve vadesine göre değişmekte olup; 30 yaşındaki bir kişi için 10.000 TL teminatlı , 36 ay vadeli, %1,13 kredi faiz oranlı sigortanın prim tutarı 68 TL'dir.
 • Kredinize istediğiniz zaman şubelerimizden ara ödeme yapabilir veya kredinizi tamamen kapatabilirsiniz.

Nasıl Başvurulabilirim?

 • Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi üyesi olmanız gerekmektedir. Üye iseniz giriş yapmak için buraya, üye değilseniz veya şifrenizi unuttuysanız yeni şifre almak için buraya tıklamanız gerekmektedir.
 • İnternetten Anında Masrafsız Kredi'ye 7 gün, 24 saat başvurabilirsiniz.
 • Başvurunuzu Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi'nde Krediler menüsündeki Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Kullanımı adımından yapabilirsiniz.

Nasıl Kullanabilirim?

 • Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi üyesi olmanız gerekmektedir. Üye iseniz giriş yapmak için buraya, üye değilseniz veya şifrenizi unuttuysanız yeni şifre almak için buraya tıklamanız gerekmektedir.
 • Onaylı kredilerinizi veya ön onaylı kredi limitlerinizi Krediler menüsündeki Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Kullanımı adımından kullanabilirsiniz.
 • İnternetten Anında Masrafsız Kredi koşullarıyla sadece ön onaylı limitlerinizi ve Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi'nden onaylanmış kredilerinizi kullanabilirsiniz.
 • Şubelerimizden veya Kredi Şimdi kanallarından onaylanmış başvurularınızı şubelerimizden kullanmanız gerekmektedir.
 • Onaylı kredilerinizi veya ön onaylı kredi limitlerinizi tatil günleri de dahil her gün 02:00 - 21:30 saatleri arasında kullanabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgiye Ulaşmak İçin...

Bireysel kredilerimiz ile ilgili sorularınız ve daha detaylı bilgiye ulaşabilmek için şubelerimizde veya 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’nda müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Yükleniyor...
Yükleniyor